Půjčovna lodí OHŘE

kanál pro vodáky Kynšperk

Na Ohři nabízíme k zapůjčení kanoe plastové, nafukovací, dvoumístné i třímístné, rafty čtyř až devítimístné a také kajaky. Na této řece jsme největší stálou půjčovnou. Lodě půjčujeme z Tršnice u Chebu až po Kadaň. Sklady máme na Ohři v Kynšperku nad Ohří, Sokolově a Lokti, kde máme i vlastní tábořiště. Výdejních míst je velké množství a v mnohých je doprava lodí zdarma.

NAŠE LODĚNICE :

 • Tršnice u Chebu
 • Kynšperk nad Ohří
 • Sokolov
 • Loket
 • Karlovy Vary
 • Dubina
 • Vojkovice
 • Stráž nad Ohří
 • Perštejn
 • Klášterec nad Ohří
 • Kadaň

Tučně vyznačené loděnice mají dopravu materiálu zdarma ostatní dle ceníku na konci zde : Ceník dopravy

NOVĚ SI TAKÉ MŮŽETE V NAŠICH PŮJČOVNÁCH  VYPŮJČIT KOLOBĚŽKY A ELEKTROKOLOBĚŽKY

Naše půjčovny na řece Ohři leží u cyklostezky a tak si svůj vodácký výlet můžete zpestřit vyjížďkou na koloběžce nebo elektrokoloběžce. Nebo jí můžete použít jako dopravní prostředek na začátek nebo na konec plavby nebo zpět ke svému autu

 

 Pro jedno a dvoudenní plavby půjčujeme vybavení v setu lodě s pádly, vestami a barelem. Pokud nepotřebujete všechno vybavení v setu, cena se nemění, k setu je možné doobjednat další vybavení. Na jedno a dvoudenní výlety jsme pro vás připravili trasy, na kterých je doprava vybavení na start a z cíle již v ceně setu. Pokud se rozhodnete pro jinou trasu, počítejte s příplatkem za dopravu podle ceníku jako při vícedenní plavbě. Pro plavby na tři a více dní si vyberete jednotlivé kusy vybavení sami.

Objednávku vybavení zadáte na vebovém formuláři pod odkazem vlevo na této stránce. Pokud máte nestandartní požadavky, napište je do poznámky, my podle nich objednávku upravíme, nebo se vám ozveme pro upřesnění. Dotazy a problémy s vámi vyřešíme mailem na adrese ohre@dronte.cz, nebo na telefonu 775 86 86 86.  Po vašem zadání objednávku zpracujeme a pokud je vybavení k dispozici, schválíme a objednané položky vám rezervovujeme. Současně s potvrzením rezervace obdržíte výzvu k zaplacení půjčovného do 12 pracovních dnů na náš účet. Pokud datum plavby začíná dříve než za 12 dní, musí být objednávka zaplacena nejpozději dva dny před začátkem plavby. Objednávku zadanou "na poslední chvíli" můžete zaplatit hotově při přebírání vybavení. Pro větší skupiny od 4 plavidel nabízíme možnost platby zálohy ve výši 50% ceny, zbytek může být poslán na účet tak, aby došel nejpozději 2 dny před započetím plavby nebo zaplacen hotově při vyzvednutí vybavení. V odůvodněných případech je možné sjednat jiný termín a způsob platby. Neposlání platby v termínu rezervaci neruší. Rezervaci je nutno zrušit písemně mailem. Slevy se vztahují pouze na objednávky zadané přes internet, na telefonické a mailové objednávky se slevy nevztahují!

K objednávce doporučujeme sjednat pojištění pro případ zrušení plavby ve výši 20% ceny včetně dopravy, kdy vám v případě zrušení plavby nejpozději 12 hodin před zahájením plavby, vrátíme půjčovné za zrušenou objednávku, nebo její zrušenou část. Může se hodit v případě povodně, sucha, špatného počasí, nemoci posádky a jiných nepředvídatelných situací.

Zejména pro nafukovací plavidla důrazně doporučujeme sjednat pojištění proti poškození materiálu ve výši 10% ceny. Vztahuje se na neúmyslné poškození při řádném používání a péči o vybavení. Pojistit lze pouze celou objednávku.

Klient, který je již registrován v našem objednávkovém systému a zadá si sám objednávku na svoje přihlašiovací údaje, získává automaticky věrnostní slevu 3% z ceny objednávky. Objednávkám více než 4 plavidel náleží množstevní sleva 3% z ceny. Slevy se vztahují pouze na objednávky zadané přes internet, na telefonické a mailové objednávky se slevy nevztahují! Školy a dětské organizace mají možnost objednat vybavení za nižší ceny půjčovného.

Polatek za dopravu vybavení se řídí ceníkem konkrétní řeky a je paušální za celou objednávku bez ohledu na její velikost. Doprava se neplatí u vyjmenovaných jednodenních a dvoudenních plaveb, kde je již započtena v ceně půjčovného za set vybavení. V případě změn a nestandartních míst, nebo časů předání vybavení vám máme právo naúčtovat příplatek za mimořádný svoz ve výši 300,- Kč k obvyklé ceně dopravy v místě. Při nedodržení času vrácení vybavení máme právo požadovat za každou započatou hodinu čekání poplatek ve výši 300,- Kč.