Trampské Pikovice 2020 a jak to s nimi bude

Pikovice jsou opět tady!

Tentokrát 16.5.2020 pod vedením Tomáše a Martiny, kteří přebírají Trampskou štafetu festivalu, za což jim patří velký dík.

Pokud tedy budete potřebovat nějakou informaci ohledně letošního ročníku, máte možnost zavolat na čísla :

Martina : 777 330 001

Tomáš:  608 151 001

Od 1.2. budou již fungovat oficiální stránky festivalu na www.trampskepikovice.cz

Jestliže si chcete nové pořadatele poslechnout naživo, nalaďte si 4.2.2020 Ozvěny osadních ohňů, uslyšíte, že se máte na co těšit.

 

 

 

Ahoj kamarádi,

jak to v životě bývá, některé věci začínají a jiné zase končí. Po sedmi hezkých ročnících jsem se rozhodl ukončit své působení na Trampských Pikovicích. Tehdy jsem byl ještě o těch sedm let mladší, plný elánu a měl jsem spoustu energie, kterou jsem dával do nových projektů a tak když mi tehdy Pája Jindrák řekl, že tento festival končí, nebyl žádný problém převzít štafetu a pokračovat dál. Časy se mění a s tím i možnosti v naší zemi, cokoliv pořádat a organizovat. Což o to, náš tým byl skvělý a vždy vše klapalo jak mělo, ale zavedení EET a dalších nesmyslných pravidel, moje zdraví a další okolnosti mě vedly k tomu, že jsem už nechtěl dál pokračovat. Za tu dobu jsem poznal spousty skvělých lidí v našem týmu, v kapelách, ale i mezi vámi kamarády. Vlastně jsem chtěl svou činnost ukončit už dříve, ale právě kvůli vám a také manželce Jitce jsem měl důvod ještě nějakou dobu pokračovat. Bylo mi jasné, že Trampské Pikovice jsou oblíbeným festivalem a nechtěl jsem vás kamarádi nechat bez vaší oblíbené akce a tak jsem se snažil najít někoho, kdo bude schopen štafetu převzít a pokračovat dál. Potkal jsem se s Tomášem Tichým z kapely Nová sekce, který dlouhou dobu dělal sousední festival Třebsínská zvonička. Tomáš s manželkou Martinou se na pořádání Pikovic těší a já věřím, že se tohoto úkolu zhostí stejně tak dobře jako já s manželkou Jitkou. Závěrem chci všem poděkovat za ty krásné ročníky, které jsme s vámi mohli prožít, a také našemu realizačnímu týmu, tam jmenovitě Pájovi Jindrákovi a Lence Efenbergové za skvělý zvuk, světla a podium, týmu Přírodního gymnázia pod vedením ředitele Františka Tichého za přípravu, průběh a úklid po festivalu, Amunce - Marušce Navrátilové za vynikající inspici, Milošu Kellerovi za skvělé moderování, Frantovi Havlínovi za dramaturgii, Otovi Munchovi a jeho lidem za pomoc při festivalu, Láďovi Drahošovi a hasičům za zajištění areálu a parkoviště, Tonym Linhartovi za mediální podporu a samozřejmě mojí manželce Jitce za celkovou podporu, občerstvení a krásné fotky. Pokud to vyjde, objevím se na Pikovicích, které už budou pod taktovkou Tomáše a přijdu vás pozdravit. O ročníku v roce 2020 se v budoucnu dozvíte na adrese: www.trampskepikovice.cz a v příštím roce také na našich stránkách. Spolu se i nadále můžeme vídat na Vodáckém festivalu ve Zruči nad Sázavou, na Odemykání a Zamykání Ohře a uvidíme zda v nějaké podobě zachováme jednodenní Folkovou Ohři. Mějte se fajn a užívejte života.

Míla Pražák