Půjčovna lodí PRAHA

V půjčovně Praha půjčujeme jednotlivé kusy vybavení, nikoli sety jako na řekách. Je možné půjčit kajaky Pyranha, Jackson, Noah a veškeré vybavení na divokou vodu jako neopreny, vesty, boty, házečky, helmy, bundy. Větší objednávky kanoí a nafukovacích plavidel zadávejte s delším předstihem, musíme je dovézt z řek. Vybavení si můžete vyzvednout v předem dohodnutém čase, snažíme se vyhovět vašim možnostem.

Pobočka je také obvyklým startovacím místem akcí Vodácké školy Dronte.

V prvním červencovém týdnu půjčujeme lodě přednostně na plavby dlouhé 3 a více dní.


Objednávku vybavení zadáte na vebovém formuláři pod odkazem vlevo na této stránce. Do poznámky napište, kdy by se vám hodilo vybavení vyzvednout, pokusíme se vám vyhovět. Dotazy a problémy s vámi vyřešíme mailem na adrese pujcovna@dronte.cz, nebo na telefonu 605 242 819.  Po vašem zadání objednávku zpracujeme a pokud je vybavení k dispozici, schválíme a objednané položky vám rezervovujeme. Současně s potvrzením rezervace obdržíte výzvu k zaplacení půjčovného do 12 pracovních dnů na náš účet. Pokud datum plavby začíná dříve než za 12 dní, musí být objednávka zaplacena nejpozději dva dny před začátkem plavby. Objednávku zadanou "na poslední chvíli" můžete zaplatit hotově při přebírání vybavení. Pro větší skupiny od 4 plavidel nabízíme možnost platby zálohy ve výši 50% ceny, zbytek může být poslán na účet tak, aby došel nejpozději 2 dny před započetím plavby nebo zaplacen hotově při vyzvednutí vybavení. V odůvodněných případech je možné sjednat jiný termín a způsob platby. Neposlání platby v termínu rezervaci neruší. Rezervaci je nutno zrušit písemně mailem. Slevy se vztahují pouze na objednávky zadané přes internet, na telefonické a mailové objednávky se slevy nevztahují!

K objednávce doporučujeme sjednat pojištění pro případ zrušení plavby ve výši 20% ceny včetně dopravy, kdy vám v případě zrušení plavby nejpozději 12 hodin před zahájením plavby, vrátíme půjčovné za zrušenou objednávku, nebo její zrušenou část. Může se hodit v případě povodně, sucha, špatného počasí, nemoci posádky a jiných nepředvídatelných situací.

Zejména pro nafukovací plavidla důrazně doporučujeme sjednat pojištění proti poškození materiálu ve výši 10% ceny. Vztahuje se na neúmyslné poškození při řádném používání a péči o vybavení. Pojistit lze pouze celou objednávku.

Klient, který je již registrován v našem objednávkovém systému a zadá si sám objednávku na svoje přihlašiovací údaje, získává automaticky věrnostní slevu 3% z ceny objednávky. Objednávkám více než 4 plavidel náleží množstevní sleva 3% z ceny. Slevy se vztahují pouze na objednávky zadané přes internet, na telefonické a mailové objednávky se slevy nevztahují! Školy a dětské organizace mají možnost objednat vybavení za nižší ceny půjčovného.

Polatek za dopravu vybavení z Prahy se stanovuje dohodou, orientačně počítejte s tím, že účtujeme 10 Kč na 1 km jízdy. Lodě vám dovezeme nejen k českým řekám a rybníkům, ale i do zahraničí. Požadavky na dopravu vybavení zadávejte včas, v sezoně by se mohlo stát, že vám již nedokážeme z kapacitních důvodů vyhovět.