Trampské Pikovice 2019

Ahoj kamarádi,

připravujeme pro vás další ročník Trampských Pikovic opět v areálu vodáckého tábořiště Hradištko - Pikovice na břehu řeky Sázavy. Zde máte předběžný program:

Datum : 18.5.2019

11:00 11:30 Franta Kasl trio  
11:45 12:15 Hoboes revival Alva  
12:30 13:30 Taxmeni  
13:45 14:15 Kamarádi Staré řeky
14:30 15:00 Eldorádo  
15:15 15:45 Paběrky  
16:00 17:00 Pacifik  
17:15 17:45 Jitka Vrbová  
18:00 19:15 Epydemye  
19:30 20:30 František Nedvěd  
20:45 22:00 Tomáš Linka a Přímá linka

Vstupenky jsou k dostání v hojném počtu na festivalu tak jako vždy. Pořadem vás bude opět provázet Míla Pražák a Miloš Keller. O zvuk se stará Pája Jindrák a inspici zajišťuje Maruška Amunka Navrátilová. Pořadatelem festivalu je Míla Pražák se spoluprací Franty Havlína.

Opět je možnost večer před festivalem přespat na louce vedle cukrárny, kde budou umístěny mobilní WC. Též je možné přespat i po festivalu.

Vstupné je tak jako vloni 300 Kč.

Dostat se k nám můžete vlakem do stanice Petrov nebo autobusem do stanice Pikovice. Pro vodáky je možnost splutí z Týnce nad Sázavou, pro motorizované vodáky pak po Vltavě do ústí Sázavy.

Těšíme se na vás

Míla Pražák a Jitka Pražáková

Kontakty na pořadatele: Míla Pražák 605 242 362

Kontakty stánky a občerstvení: Ondřej Drobek Fuchs 608 550 829