Vodácká škola Dronte

nabízí výuku jízdy na kajaku, kanoi i na raftu od prvních záběrů na klidné vodě, přes lehké české řeky, zajímavé potoky, až po náročné zahraniční toky. Vezmeme vás do míst, která vám učarují a kam byste se bez lodě nedostali a bez průvodce neodvážili. 

Nabízíme individuální  kurzy na zakázku, školní výlety, podnikové akce. Pořádáme kurzy záchrany na divoké vodě na některém z umělých slalomových kanálů. Výuku eskymáků pro začátečníky i pokročilé kajakáře.

Dronte s.r.o. je akreditovanou vzdělávací institucí s oprávněním vydávat osvědčení pro vzdělávací program "Kurz vodní turistiky pro pedagogické pracovníky", který je určen pro všechny pedagogické pracovníky, zejména učitele, vychovatele, speciální pedagogy, pedagogy volného času, asistenty pedagogů, trenéry, vedoucí pedagogické pracovníky. Absolvent vzdělávacího programu je oprávněn samostatně organizovat a vést akce pro školu, zařízení sociální péče, nebo právnickou osobu vykonávající činnost školy, jejímž je zaměstnancem na vodě do obtížnosti WW 2.