Půjčovna lodí

Ahoj vodáci,

vítejte v půjčovně lodí, raftů a vodáckých potřeb Dronte. Na všech níže uvedených řekách jsme stálá půjčovna s vlastními sklady na řece. Vybavení vám dovezeme případně i na jiná místa začátku vaší plavby a na konci si ho zase přebereme.

Na řekách půjčujeme lodě v plném rozsahu v sezoně od června do srpna. V září až květnu zavážíme lodě na organizované vodácké akce při pouštění vody z přehrad, rybníků a jiné. Na řekách je možno půjčit lodě mimo sezonu pouze po domluvě s dostatečným předstihem a pokud je to v našich organizačních možnostech. Lodě si můžete také vyzvednout a sami odvézt z našich skladů v Čerčanech, případně v Praze Strašnicích.

V prvním červencovém týdnu půjčujeme vybavení pouze na 3 a více dní.

Pokud se chcete zapojit do našeho pracovního týmu, tak aktuální pracovní nabídky jsou zde : PRÁCE V DRONTEBEROUNKA - HRON - JIZERA - LUŽNICE - MALÝ DUNAJ - OHŘE - OTAVA - SÁZAVA - VLTAVA - PRAHA

Půjčovna lodí BEROUNKA

Na řece Berounce půjčujeme rafty, kanoe, kajaky i ostatní vodácké vybavení. Berounka je obvykle sjízdná celoročně a je vhodná i pro úplné začátečníky. Je to řeka pro romantiky a pohodáře, kterým nabízí velké množství tábořišť, hospůdek a hlavně krásnou opuštěnou přírodu.

Detail

Zobrazit ceník

Kontakty

Půjčovna lodí HRON

Na Hronu půjčujeme plastové kanoe, plastové kajaky, nafukovací rafty a pálavy a další vodácké vybavení, které je potřebné k vaší plavbě. V našem vodáckém centru Dronte - Nemecká provozujeme vodácké tábořiště a máme zde základnu pro půjčovnu. Hron je obvykle celoročně sjízdný z Nemecké až do Dunaje, prvních 100 km stále proudí mírnými peřejemi krásnou přírodou, přesto je dostatek tábořišť a doprava i zásobování v dosahu. Pod Kozárovci je již tok klidný, ale stále pěkný.

Detail

Zobrazit ceník

Kontakty

baraka Paraplíčko

Půjčovna lodí JIZERA

Na řece Jizeře půjčujeme rafty, kanoe, kajaky i ostatní vodácké vybavení. Jizera je pro turisty sjízdná od soutoku s Kamenicí v Podspálově, celoročně pak z Malé skály. Pro jedno a dvoudenní výlety doporučujeme dolní tok.

Detail

Zobrazit ceník

Kontakty

Půjčovna lodí LUŽNICE

Na řece Lužnici půjčujeme rafty, kanoe, kajaky i ostatní vodácké vybavení. Lužnice je v úseku Suchdol - Tábor meandrující lužní řeka obvykle sjízdná celoročně . Úsek Tábor - Bechyně je obtížnější a může zde být vody málo. Po celém toku je dostatek tábořišť.

Detail

Zobrazit ceník

Kontakty

Půjčovna lodí MALÝ DUNAJ

Na Malém Dunaji půjčujeme dvou a třímístné kanoe, čtyř a šestimístné katamarany a dvanáctimístné pramice. Tok Malého Dunaje klidně meandruje Podunajskou nížinou, čistá voda ve štěrkovém korytě a lužní lesy poskytují útočiště velkému množství živočichů. Naše centrum je v bezprostřední blízkosti Bratislavy v tábořišti Dronte Zálesie.

Detail

Zobrazit ceník

Kontakty

kanál pro vodáky Kynšperk

Půjčovna lodí OHŘE

Půjčovna na řece Ohři, půjčujeme plastové kanoe, kajaky, nafukovací rafty a kanoe, včetně dalšího vybavení. Na této řece jsme největší stálou půjčovnou. Máme zde výdejní a výběrní místa, z některých se neplatí za dopravu lodí a vlastní tábořiště. Lodě půjčujeme z Tršnice u Chebu až po Kadaň.

Detail

Zobrazit ceník

Kontakty

Soutok Vydry a Křemelné

Půjčovna lodí OTAVA

Na řece Otavě půjčujeme rafty, kanoe, kajaky i ostatní vodácké vybavení. Otava je obvykle sjízdná celoročně v úseku Sušice - Písek a je vhodná i pro začátečníky. Je to řeka s čistou vodou lákající ke koupání, najdeme zde několik velmi oblíbených jezů s propustmi na cvičení, také nabízí velké množství tábořišť.

Detail

Zobrazit ceník

Kontakty

Půjčovna lodí SÁZAVA

Na řece Sázavě půjčujeme kanoe, kajaky i nafukovací rafty a ostatní vodácké vybavení. Pokud je dost vody, můžete vyplout už z Havlíčkova Brodu a užít si tak věhlasné peřeje Stvořidla. Po většinu roku je Sázava sjízdná z Ledče nad Sázavou do Pikovic. Sázava nabízí klidně proudící vodu pro začátečníky, jezy s propustmi a na závěr i krásné peřeje pro zkušenější vodáky. Po celém toku je dostatek míst k přenocování i občerstvení.

Detail

Zobrazit ceník

Kontakty

Půjčovna lodí VLTAVA

Na řece Vltavě půjčujeme rafty, kanoe, kajaky i ostatní vodácké vybavení. Vltava je obvykle sjízdná celoročně v úseku Vyšší Brod - Boršov, protože průtok je regulován. Obtížnost tohoto úseku je WW1, ale zvládnou ho i méně zkušení vodáci. Je to řeka s čistou vodou, stálým proudem, lehkými peřejemi, množstvím jezů s propustmi pro vodáky, velkému množství vodáků odpovídá velké množství tábořišť.

Detail

Zobrazit ceník

Kontakty

Půjčovna lodí PRAHA

V sídle firmy je možné půjčit kajaky a veškeré vybavení na divokou vodu a objednané kanoe, rafty a nafukovací kanoe. Zde je také možno platit v hotovosti objednávky na jakoukoli řeku, nebo akci Dronte. Možnost vyzvedávání a placení v čase podle předchozí dohody.

Detail

Zobrazit ceník

Kontakty